eimamoglu@btoegitim.com
  +90 533 666 7924  
HAKKIMIZDA
 

HAKKIMIZDA

BTO Hakkında

BTO Eğitim Ve Danışmanlık, 15 yıldan uzun süredir, Türkiye ve yakın coğrafyasında şirketlerin performansını artıran ve etkili satış organizasyonlarına dönüşümünü sağlayan danışmanlık hizmetleri ile kurumsal satış, pazarlama, yöneticilik ve müzakere teknikleri eğitimleri sunmaktadır.

2000’lerin başında pazarlama eğitimleri veren bir şirket olarak kurulan BTO Eğitim Ve Danışmanlık, satış ve müzakere alanında iki modeli geliştirmiştir: S.Ö.Z. satış modeli ve Birlikte Kazan Müzakere Teknikleri.

BTO'nun temel hedefi, araştırmalara dayanarak geliştirdiği davranışsal değişim modeli  ile şirketlerin performansında etkili, ölçülebilir ve kalıcı artışlar sağlamaktır.

BTO olarak, müşterilerimiz birlikte çalışarak şirket performansını geliştirme alanında araştırmalar yürütmekte ve bu araştırmalar sonucunda fark yaratan anahtar davranışlara yönelik eğitim ve danışmanlık çözümleri geliştirmekteyiz. Satış, müzakere, pazarlama ve yöneticilik alanında geliştirdiğimiz eğitim çözümlerini 4 ülkede ve 2 dilde aynı kalite ve tutarlılıkta sunmaktayız.

BTO Etkisi

Yürüttüğümüz anketler sonucunda; satış, pazarlama ve müzakere teknikleri konularında birlikte çalıştığımız müşterilerimizden edindiğimiz bilgi doğrultusunda BTO'nun fark yarattığı alanlar;

  • Davranışlara odaklanmamız,
  • Özenle hazırlanmış eğitimler kurgulamamız
  • Tek yönlü bakış açısı yerine araştırma sonuçlarına göre hareket etmemiz
  • Yetkin danışmanlarımız
 
 
 
Adnan Saygun Caddesi, Uydu Sk. Gündeş Apt. No: 2 Ulus – Beşiktaş – İstanbul
Tel:+90 533 666 7924   |   GSM:+90 533 666 7924
Tüm Hakları Saklıdır © BTO Eğitim ve Danışmanlık